Paykwik Para Yatırma | Panda Paykwik | Paykwik Satış Sitesi

Paykwik Para Yatırma

Paykwik para yatırma işlemlerinde dolandırılma ve siber suçlara karşı güvenlik önlemi olarak geliştirilen, kişisel bilgi ve döküman paylaşmanıza gerek kalmadan güvenle para yatırma yapabileceğiniz bir yöntemdir. Paykwik Para Yatırma işlemi oldukça basittir. Aşağıdaki adımları izleyerek paykwik para yatırma yapabilirsiniz.

1-Sitemize kayıtlı bir üye iseniz lütfen gerekli bilgileri girerek sisteme giriş yapınız. Üye değilseniz müşteri temsilcilerimizle iletişime geçerek yeni bir üyelik oluşturunuz.

2-Paykwik para yatırma için banka bilgilerini talep ederek, gerekli ödemeyi yapınız. 

3-Ödeme bildiriminde bulununuz,

4-Hemen paykwik sahibi olabilirsiniz.

Paykwik para yatırma oldukça kolay ve hızlı bir işlemdir. Bunun yanı sıra sıra Panda Paykwik güvencesi ile Paykwik para çekme işlemini de bizimle kolayca ve güvenle yapabilirsiniz.

Paykwik Para çekme işlemlerinde de kullanıcı güvenliğini ön planda tutmaktadır. İşlem güvenliğiniz için sizlere kod numarası ve referans numası ile birlikte paranızın tam değeri olan bedeli küsüratlı bir şekilde sizlere bildirmektedir. Para çekme de Paykwik nakite çevirilirken tam bedel bilinmiyorsa işlem tamamlanmamaktadır. Bu şekilde tüm güvenlik önlemleri alınmaktadır. Bir kaç basit adımda para çekme işleminizi hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

1- Para çekmek istediğiniz web sitesinden Paykwik para çekme talebinde bulununuz.

2- Müşteri temsilcilerimizle iletişime geçerek para çektiğiniz paykwik kod numarasını bildiriniz.

3- Ödeme istediğiniz banka hesabınızı temsilcimize iletiniz.

4- Ödemeniz hesabınızda.

İşlemler bu kadar kolay ve hızlıdır. Siz de hemen iletişime geçerek mutlu müşteri listemize kendinizi ekleyiniz.