Nedir? | Panda Paykwik | Paykwik Satış Sitesi

Paykwik Nedir?

Bir kaç adımda kolayca PayKwik kartınızı satın alabilir ve Bozdurma işleminizi yapabilirsiniz.

Paykwik Nedir?

Günümüzün internet üzerinden alışverişler arttığı için online ödeme yöntemleri önemini giderek arttırmakdır. Paykwik nedir sorusu burada hayatımıza girmektedir.

Merak ettiğiniz ve arattığınız soru, paykwik nedir, ne işe yarar ve nasıl kullanabilirim ise doğru yerdesiniz. Bu konuda farklı bir çok açıklama olmasına rağmen henüz net olarak anlamadığını, bilgi almak istediğini söyleyen ziyaretçilerimizin sayısı hiç de az değil. Bizde resmi paykwik bayisi olmamızın bize verdiği bilgi ile sizlere paykwik nedir sorusu için genel cevapların olduğu bir metin yazmak istedik.

Öncelikle 14 adet numara ve rakamdan oluşan paykwik kart, güvenli ödeme yapabilmeniz için geliştirilmiş bir ödeme sistemidir. Kredi kartı bilgilerinizi paylaşmak yerine aldığınız paykwik kodunuzu siteye yazarak, hesabınıza yükleme yapabilmektesiniz.

Paykwik ile ödeme yaparken sitelere herhangi bir kişisel bilginizi girmeniz gerekmez. 14 haneli Paykwik kod numarasını anlaşmalı siteye yükleyerek anında bakiye ekleyebilirsiniz. Çalınma riski ya da tekrar kullanım riski olmadan ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Unutmayanız ki paykwik tek kullanımlık bir karttır.

Günümüzde giderek artan telefon ve internet dolandırıcılıklarına çözüm olarak sunulan Paykwik, güvenli ve hızlı alışverişin kapılarını sizlere açıyor. Aynı zamanda uluslararası geçerliliği olan paykwik ile Dünya'nın neresinde olursanız olun anında ödeme yapabilir ve saniyler içerisinde bakiye ekleyebilirsiniz.

PANDA Paykwik güvencesi paykwik satın alabilir ve saniyeler içerisinde dünyanın dilediğniiz noktasına ödeme yapabilirsiniz.

Paykwik Nasıl Alınır?

Son dönemde güvenli ödeme araçları arasında en çok tercih edilen Paykwik kart, kullanırken size kattığı avantajlar dışında satın alma konusunda da fazlasıyla kolaylık sağlamaktadır.

Paykwik kart satın almak için aşağıda belirtilen adımları takip etmeniz yeterlidir.

  • Paykwik kart resmi bayisi olan sitemiz PANDA PAYKWİK üzerinden müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçin,
  • Paykwik fiyatlarımızdan, 10€, 20€, 25€, 50€, 100€, 200€, 250€, 500€ veya 1000€ olarak bir tutar seçip talep edin,
  • Satın almak, havale ya da Eft göndermek için, kullanmak istediğiniz bankaya ait bilgileri isteyin,
  • Ödemenizden sonra haber verip, gönderen bilgilerinizi ve almak istediğiniz tutarı iletin,
  • Kontrolü sağlandıktan sonra aldığınız Paykwik kart kodu telefonunuza ya da mail adresinize gönderilsin.

Aynı zamanda sitemiz üzerinden de sipariş verebileceğiniz Paykwik kartı, sitemizin “paykwik fiyatları” bölümünü ziyaret ederek “sipariş ver” butonundan kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Biz Kimiz?

PandaKart ön ödemeli kartlar ve Paykwik hizmetinde sektörünün öncüsü ve tek yetkili bayisidir.

7 yılı aşkın bir süredir hizmetlerini aksatmadan ve güvenle devam ettiren şirketimiz, bilgi güvenliğive gizliliği, satın alma kolaylığı, hızlı ve anında Paykwik teslim etmek ve alışverişte sunduğu güven ve kolaylıklarla bilinmektedir.

Dünyada birçok ülkede geçerli olan e-pin kodları, kullanıcının güvenliği ile aynı zaman da gizliliğinin oluşturması gibi bir çok özellikleriyle ön plana çıkmaktadır. Ülkemizde E-Ticaret sitelerinde, çevrimiçi ödeme işlemlerinde, strateji oyunları ve bunlara ait olan bir çok özellikleri satın alırken Google Play , Steam , İtunes , Spotify , Zula ve bir çok ön ödemeli kart sayesinde siber saldırılar başta olmak üzere online dünyada tehdit oluşturan tüm yasadışı saldırıların önüne geçilmektedir.

T.C yasalarına uygun olarak hizmet veren alışveriş sitelerinden ödemeleri kolaylaştırmak amacı ile kullanılan elektronik ödeme kartlarının satış ve bozdurma hizmetlerini vermektedir. Kolay kullanım, hızlı sonuçlar ve beklentileri karşılamada üstün kalitesi ile öne çıkan online ödeme kartlarını güvenlik düzeyi en yüksek seviyede olan sitemizden satın alabilirsiniz.

Satın alacağınız kartlara ek olarak firmamız tarafından düzenlenen kampanyalar, avantajlı indirimler ve üye kullanıcılara özel indirim seçeneklerinden yararlanarak daha kaliteli hizmet almanın keyfini yaşayabilirsiniz. 7/24 canlı destek sayfamızdan müşteri temsilcilerimize ulaşarak sorularınıza yanıt bulabilir, kolaylıkla elektronik kart alışverişi yapabilirsiniz.