PayKwik Nasıl Kullanılır?

paykwik-para-yatirma

Paykwik giderek büyüyor. Kullanım alanını ve bayi ağını genişleten paykwik her sitede karşımıza çıkıyor. Paykwik’i tercih eden kullanıcısı sayısı arttıkça paykwik para yükleme ve paykwik nasıl kullanılır soruları giderek artmaktadır.

Bu yazımızda sizlere “paykwik nasıl kullanılır” ve “paykwik ile para yatırma” konusunda ayrıntılı bilgi vererek işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlayacağız.

Paykwik nasıl kullanılır sorusunun cevabı aslında çok basittir. 3 adımda kolayca işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. İnternet üzerinden hızlı ve güvenilir bir biçimde para transferlerinizi gerçekleştiren ve sadece yetkili satıcılar tarafından satılan bu kart, sizleri internetin karanlık dünyasındaki dolandırıcılardan kurtararak güvenle işlem yapmanızı sağlıyor.

Şimdi sizlere adım adım “paykwik ile para yatırma” ve “paykwik nasıl kullanılır” konusunda bilgi verelim.

  • Öncelikle Paykwik yetkili satıcısından paykwik satın al işleminizi yapmanız gerekmektedir. Bunun için resmi siteyi referans alarak orada yer alan sitelerden birini seçmenizi tavsiye ederiz. Şirketimiz resmi site tarafından da önerilen yetkili bir satıcıdır. Satın alma işleminizi tamamladıktan sonra para transferi yapmak istediğiniz siteden para yatırma metotları içerisinden “paykwik” i seçiniz.
  • Karşınıza gelen bu ekran üzerinden transfer etmek istediğiniz tutarı belirterek işlemlerinize devam edebilirsiniz. Unutmayınız ki paykwik kart içerisinde bulunan miktarları parça parça olarak yükleyebilirsiniz. Örnek vermek gerekirse 100 Euro değerinde olan kartınızı 10 euro olarak yükleyebilir kalan 90 euro bakiyenizi daha sonra da kullanabilirsiniz. Paykwik size benzersiz birçok deneyim sunmaktadır. Bu özelliği bunlardan sadece biridir. Şimdi paykwik nasıl kullanılır konusuna devam edelim. İleri butonuna tıklayarak işleminize devam edebilirsiniz.
paykwik-para-yatirma-1
  • Karşınıza gelen bu ekran artık paykwik para yatırma işleminizi tamamlayacağınız ekrandır. Ödeme metodu bölümünden Paykwik seçeneğini seçerek Kodunuz bölümüne satın almış olduğunuz pin numarasını girmeniz gerekmektedir. Birçok web sitesinde bu bölüm karşınıza “voucher code” gibi değişik şekillerde çıkabilir. Ayrıca bu bölümde resmi site üst kısımda sizlere yetkili satıcıların adreslerini de vererek fiyat karşılaştırması yapabileceğiniz ve güvenle alışveriş yapabileceğiniz siteleri önermektedir. Öde butonuna tıkladıktan işlemlerinizi başlatabilirsiniz.
paykwik-para-yatirma-2
  • Karşınıza gelen bu ekran ödeme işleminizin tamamlandığını göstermektedir. Paykwik para yatırma işlemi saniyeler içerisinde tamamlanmaktadır. Ön ödemeli kart olan paykwik parça parça kullanılabildiği gibi tek seferde de yükleme yapılarak kullanılabilir.
paykwik-para-yatirma-3

Paykwik nasıl kullanılır sorusuna cevap vermeye çalıştık. İşlemlerinizi gerçekleştirirken aklınıza takılan her konuda canlı destek operatörlerimize danışabilirsiniz. Sizlere haftanın her günü 09:00 – 03:00 saatleri arasında hizmet vermekte olan paykwik nasıl kullanılır, paykwik para yatırma konusunda uzman personelimiz sizlere hizmet etmek için beklemektedir.

Umarız sizlere yardımcı olabilmişizdir. Şimdi paykwik nasıl kullanılır hakkında halen sorularınız varsa sağ alt köşede bulunan sohbet sekmesine tıklayarak  hemen iletişime geçebilirsiniz.

Etiketler

top