Paykwik Nasıl Alınır?

panda-paykwik-kart-nasil_alinir

En çok merak edilen konulardan bir tanesi de bu kadar ayrıcalıklı bir karta nasıl sahip olunacağıdır yani; paykwik nasıl alınır? Sistemden bir hesap açarak, paykwik kartınıza ve size sunacağı avantajlara ulaşmak hem çok hızlı hem de çok kolay! Paykwik nasıl alınır diye soracak olursanız cevabı aşağıda.

Öncelikle sistemde kendinize ya da işletmenize ait bir hesap açmanız gerekiyor. Sonrasında size uygun olan Paykwik kartınızı seçerek işlemlere devam ediyorsunuz. Burada önemli olan, satın almak istediğiniz kupon, miktar ve adeti seçmeniz olacaktır. Bütün seçimlerinizi yaptıktan sonra belirlenen Paykwik kartınızın ödemesini yaparak kendi kartınıza sahip olabilirsiniz. Ön ödeme yöntemlerinden; ‘Anında Bankacılık’ ya da ‘Hızlı Banka Transferi’ seçeneklerinden biriyle ödemenizi yapabilirsiniz. Ödeme kısmında dikkat etmeniz gereken şey; Paykwik kart fiyatlarının günün kurundan hesaplanacağıdır. Paykwik nasıl alınır sorunuza cevap verebildiğimizi umuyoruz.

Aklınızdan geçen her paykwik nasıl alınır sorusunu dilerseniz müşteri temsilcilerimize sorabilirsiniz. Sizlere 7 gün 24 saat mesai ile hizmet veren temsilcilerimiz paykwik nasıl alınır konusunu sizlere detaylarıyla anlatacaklardır. Keyifli alışverişler dileriz.

Etiketler

top