Kredi Kartı İle Astropay

kredi_kartı_ile_astropay

Değerli müşterilerimiz sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına Panda Kart artık sizlere kredi kartı ile astropay satmaya da başlamıştır. Tek yapmanız gereken canlı destek operatörlerimiz ile iletişime geçerek kredi kartı ile astropay almak istediğinizi söylemek.
İşlem anında gerçekleşerek astroapy kartınız sizlere hemen teslim edilmektedir. Üstelik kredi kartı ile astropay alırken sizleri başka bir siteye yönlendirmeden kendi sistemimiz içerisinde satışı gerçekleştirmekteyiz.

Kredi kartı ile astopay alırken sistemimize üye olmanız gerekmektedir. Dilerseniz bu işlemi canlı destek operatörlerimiz de sizin adınıza yapabilmektedir. Ancak bu işlem gerçekleşirken sizlerden bilgi sormak zorundalar. Sizler kendiniz de kolayca sisteme üye olabilirsiniz.
Her defasında aynı bilgileri tekrar girmektense bir kere üye olarak bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Kredi kartıyla astopay alırken sizlere şunun garantisini vermek isteriz. Sistemimizde kredi kartı bilgileriniz asla ve asla kayıt edilmemektedir. SSL sertifikası ile sigorta kapsamında olan sistemimiz 256 bit şifreleme yöntemiyle korunmaktadır.

Kredi kartı ile astropay satışlarımızda fiyatlarımızın üzerine KDV ve banka komisyonu eklenmektedir. Bu nedenle satın alma işleminizden önce mutlaka güncel kredi kartı ile astropay satış fiyatlarını sorunuz. Bu konuda sorun yaşanmaması adına canlı destekten fiyatları sorabilirsiniz. Ayrıca üye ekranınızda da güncel fiyatlar yazmaktadır.

Kredi kartı ile astropay alırken kurumsal firma garantisi altında satış yapmaktayız. Sektörde uzun yıllardır satış yapan firmamız sizlere güvenli ve kaliteli hizmeti uygun fiyatlara ulaştırmaktadır. Dilerseniz web sitemiz üzerinden canlı sohbet ile dilerseniz telefon ile bizlerle iletişime geçebilir anında kredi kartı ile astropay sahibi olabilirsiniz.

Panda kart kredi kartı ile astropay satışlarında en düşük komisyon oranına sahiptir. Rakip firmaların aksine yüksek miktarda ödeme almıyoruz. Sadece ve sadece resmi vergiler ve banka komisyonuyla sizlere hizmet veriyoruz.

Kredi kartı ile astropay alırken öncelikli kuralımız bilgilerinizin eksiksiz doldurulması ve kredi kartınızın 3D Secure uyumlu olması gerekmektedir. 3D Secure özelliği olmayan kredi kartlarıyla işlem yapılamamaktadır. 3D secure özelliği siz işleminizi gerçekleştirirken telefonunuza gelen SMS özelliğidir. Bu sizlerin güvenliği içindir. Kredi kartınızın yetkisiz kullanımını engeller.

Hizmetlerine her geçen gün yenisini ekleyen panda kart kredi kartıyla astropay satışını düşük komisyonlarla gerçekleştirmektedir. Hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Etiketler

Bir Cevap Yazın

Your email address will not be published.

top