Paykwik Nasıl Alınır? | Panda Paykwik | Paykwik Satış Sitesi

Blog

Paykwik haberleri, en güncel Paykwik yazıları.

Paykwik Nasıl Alınır?

14-02-2019 tarihinde eklendi.

Paykwik kart almak isteyip yazımızla karşılaştınız ve paykwik nasıl alınır diye merak ediyorsanız, doğru yerdesiniz. Aslında çok kolay olan satın alma işlemi, daha öncesinde yapmadığınız bir alışveriş olduğu için, size biraz kafa karıştırıcı gelebilir. Oysa tutar seçip, havale yaparak, bize ulaşıp kart kodunuzu teslim alabilir, 4 adımda paykwik sahibi olabilirsiniz. En fazla 5 dakika içinde teslim alabildiğiniz bu işlemle, paykwik nasıl alınır, gelin birlikte inceleyelim.

Öncelikle sitemiz üzerinden istediğiniz kart tutarını, paykwik fiyatlarımızdan seçmeniz gerekmektedir. 10€ - 75 TL, 15€ - 105 TL, 20€ - 140 TL benzeri eklenen fiyatlarımızdan, size uygun olanı seçip, banka hesabımıza havale yaparak alabilirsiniz. Sitenizden seçtim, şimdi paykwik nasıl alınır derseniz eğer, bize ulaşıp hesap bilgileri almanız gereken kısma geldiniz demektir. Sitemizin canlı desteğinden, telefondan ya da whatsapp üzerinden bize ulaşarak paykwik kart satın alabilirsiniz. Bu işlemin nasıl yapıldığını tarif etmemiz gerekirse: Paykwik kart satın alırken hesabımıza ödeme yapmanız gerektiği için, para göndereceğiniz bankanın hesabını bizden almanız gerekmektedir. Bu aşamada aklınıza paykwik nasıl alınır benzeri bir soru gelirse ya da ödeme seçeneklerimizi öğrenmek isterseniz, yine aynı şekilde çalışma arkadaşlarımıza danışabilirsiniz.

Resmi paykwik bayisi olmamız sayesinde, konu hakkında yıllara dayanan tecrübemiz ile aklınıza takılan her soru için yardımcı olabilmekteyiz. Almak istediğiniz kartı seçtiniz, havale yaptınız ve sırada paykwik kodunuzu aldığınız kısım var; bu kısımda bize ulaşıp, ödeme bildirimi yapmanız gerekmektedir. Sizden gönderen bilgileriniz istenir, yaptığınız işlem kontrol edilir ve sonrasında size kart kodunuz gönderilir. İşleminiz onaylandığında paykwik sizin için basılır ve aktif hale gelir. Size ulaştıktan sonra, tam 1 sene boyunca ne zaman isterseniz kullanabilirsiniz. Umarım aklınızdaki paykwik nasıl alınır sorusu için yeterli cevapları yazımızda bulabilmişsinizdir. İhtiyaç halinde, ulaşmanız dileğiyle.


Son Eklenen Yazılar