Paykwik Kodu | Panda Paykwik | Paykwik Satış Sitesi

Blog

Paykwik haberleri, en güncel Paykwik yazıları.

Paykwik Kodu

11-02-2019 tarihinde eklendi.

Paykwik kodu, dijital para birimleri içinde şuan en çok tercih edilen, çıktığı ilk günden beri adım adım büyüyen bir ödeme metodudur. Önce havale yaparak satın alınan, ardından paykwik kartın kodunun size gönderilmesi ile devam eden bir sisteme sahiptir. Satın aldığınız paykwik kodu 14 haneden oluşur ve her yükleme için yeniden almanız ile devam etmektedir. Sistem olarak telefon kulübelerinde kullandığımız telefon kartları gibi bakiye satın aldığımız, sonrasında aldığımız kartın kodunu kullandığımız bir ödeme aracı olarak düşünebilirsiniz.

Aralarındaki en bariz fark, paykwik kodu ile ödeme yaparken sizin plastik bir karta ihtiyaç duymadan, beklemeden, kodunuzu siteye girerek işlemi hemen yapabiliyor olmanızdır. Belirlenmiş fiyatlar üzerinden satışı yapılan paykwik kodu almak istediğiniz zaman, bize ulaşarak havale yapabileceğiniz banka hesabı almanız ile başlıyor, paykwik fiyatlarından seçip, havale yapıp, bize bilgi vermeniz ile son buluyor. Bu işlemi sitemizde bulunan canlı desteğimizden, telefonunuz ile arayarak ya da bize mesaj atarak yapabiliyorsunuz. Üstelik artık popüler mesajlaşma uygulaması whatsapp üzerinden de ulaşarak paykwik kodu alabiliyorsunuz.

Peki ‘’satın alma işleminden sonra ne yapmalıyım, ne kadar sürüyor’’ diye soracak olursanız; Havale yaptıktan sonra bize haber vermeniz yeterli oluyor. Sonrasında işleminiz verdiğiniz bilgiler ile kontrol ediliyor, ardından satın aldığınız paykwik kodu basılıyor ve size gönderiliyor. Kodunuz en fazla 5 dakika içinde sizde oluyor ve paykwik kartınızı tam 1 sene boyunca istediğiniz zaman kullanabiliyorsunuz. Son teknoloji ödeme aracı olan paykwik kartı kullanmak için aklınıza takılan başka bir soru olursa, bize yazmanız yeterlidir.
Son Eklenen Yazılar